Największe fortuny w Ameryce zbudowano
na inwestycjach w grunty.

John D. Rockefeller

Oblicz swój zysk

Prognozy na podstawie analizy rynku mieszkań, lokat i inwestycji gruntowych przez specjalistów Saveinvest. Poznaj szczegóły .

Prezentowane dane nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego,a w szczególności prognozowane zyski nie gwarantują utrzymania tendencji na rynku mieszkań, gruntów i lokat, nie gwarantują również sukcesu zakładanych przez Kupującego scenariuszy inwestycyjnych oraz nie mogą stanowić podstawy do formułowania w stosunku do SaveInvest sp. z o.o. jakichkolwiek roszczeń.

Z nami każdy może inwestować w grunty rolne
już od 500 zł miesięcznie, na raty, bez odsetek i banków.

„Grunt To Zysk” to bezpieczna metoda inwestowania w nieruchomości rolne o dużym potencjale wzrostu.

Przedmiotem inwestycji są starannie wyselekcjonowane działki rolne i budowlane, będące własnością grupy kapitałowej Saveinvest. Stanowią one gwarancję bezpieczeństwa lokowanego kapitału, bo każda zainwestowana złotówka ma pokrycie w nieruchomości gruntowej.

Inwestor zarabia na procesie przekształcenia w grunt budowlany i wzroście wartości ziemi. Nieruchomości rolne w ciągu ostatnich 17 lat zyskały na wartości 846% (inwestując 100 000 zł miałbyś teraz do dyspozycji 946 000 zł.). Inwestor decyduje o wszystkich aspektach nieruchomości: momencie odsprzedaży, ewentualnym uzbrojeniu i przekształceniu, zabudowie lub sposobie zapłaty. Rozwiązanie przeznaczone jest dla ograniczonej liczby zainteresowanych, a ilość gruntów w tej formule dostępna jest tylko dla 0,25% Polaków.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń 888 800 800 lub wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych przez Saveinvest Sp. z o.o. (Administrator danych) w celu udzielenia mi dodatkowych informacji handlowych o działkach i innych nieruchomościach. Podanie danych jest dobrowolne i umożliwia uzyskanie informacji handlowej.
Wyrażam zgodę na przekazanie informacji handlowej na przesłany w niniejszym formularzu adres e-mail, zgodnie z art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną, oraz nr telefonu za pośrednictwem telekomunikacyjnego urządzenia końcowego, którego jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800).

 • Nowatorska metoda inwestowania

  Klienci za ułamek wartości nabywają starannie wyselekcjonowany grunt rolny o dużym potencjale wzrostu, na raty, bez odsetek i banków. Mechanizm dźwigni finansowej pozwala generować zysk przy zmniejszonym wkładzie własnym bez konieczności zaciągania kredytu.
 • Bezpieczna metoda inwestowania

  Każda zainwestowana złotówka ma pokrycie w nieruchomości gruntowej. Za uzbrojenie i przekształcenie odpowiada zespół posiadający ponad 12-letnie doświadczenie.
 • Zyskowna metoda inwestowania

  Nieruchomości rolne w ciągu ostatnich 17 lat zyskały na wartości ponad 9 krotnie! Klient nie płaci podatku dochodowego, sprzedając działkę po 5 latach. Uzbrojenie i przekształcenie działki gwarantuje skokowy wzrost wartości.
 • Elastyczna metoda inwestowania

  Inwestor decyduje o wszystkich aspektach nieruchomości: momencie odsprzedaży, ewentualnym uzbrojeniu i przekształceniu, zabudowie lub sposobie zapłaty.
 • Prestiżowa metoda inwestowania

  Inwestor nabywa grunt w najatrakcyjniejszych regionach Polski. Rozwiązanie przeznaczone jest dla ograniczonej liczby zainteresowanych, a ilość gruntów w tej formule dostępna jest tylko dla 0,25% Polaków.

Rozwiązanie „Grunt To Zysk” spełnia warunki
bezpiecznej i zyskownej inwestycji”.

 1. Okolica z walorami turystycznymi lub krajobrazowymi ( morze, góry, miasta, jeziora)
 2. Atrakcyjne lokalizacje o dużym potencjale rozwoju
 3. Szybki i łatwy dojazd do dużych miast
 4. Dostępność mediów w okolicy
 5. Możliwość zurbanizowania
 6. Jasny stan prawny

„Grunt To Zysk” zawiera trzy rozwiązania

pozwalające na oszczędzanie małych kwoty i jednoczesne zarabianie, jak również umożliwiające zarządzanie dużym majątkiem:
Grunt To Zysk:
Inwestuj Oszczędzając
rozwiązanie oszczędnościowe -
już od 500 zł / miesięcznie.
Sprawdź
Grunt To Zysk:
Zarabiaj Inwestując
rozwiązanie inwestycyjne –
od 40 000 zł.
Sprawdź
Grunt To Zysk:
Wealth Management
rozwiązanie wykorzystujące potencjał dużych areałów ziemskich.
Sprawdź

Grunt To Zysk: Inwestuj Oszczędzając

Umożliwia inwestorom zakup na specjalnych warunkach atrakcyjnie położonych nieruchomości gruntowych o znacznej wartości za ułamek ich ceny.

Stanowi przez to znakomitą, regularną formę oszczędzania przy jednoczesnym inwestowaniu. Cena zakupu rozkładana jest na wygodne raty, bez odsetek. Klienci nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów, ponieważ nie jest to ani forma pożyczki, ani kredytu bankowego. Dokonując pierwszej wpłaty w wysokości np. 6 000 zł i korzystając z systemu nieoprocentowanych „rat” już od 500 zł miesięcznie, gwarantują własne bezpieczeństwo finansowe i lepszą emeryturę. Jest to doskonałe rozwiązanie systematycznego oszczędzania i inwestowania małych kwot, zabezpieczonych nieruchomością gruntową.

Nasze grunty

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń 888 800 800 lub wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych przez Saveinvest Sp. z o.o. (Administrator danych) w celu udzielenia mi dodatkowych informacji handlowych o działkach i innych nieruchomościach. Podanie danych jest dobrowolne i umożliwia uzyskanie informacji handlowej.
Wyrażam zgodę na przekazanie informacji handlowej na przesłany w niniejszym formularzu adres e-mail, zgodnie z art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną, oraz nr telefonu za pośrednictwem telekomunikacyjnego urządzenia końcowego, którego jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800).
Opcje zakupu

Inwestor staje się właścicielem już po wpłacie 50% ceny działki.

 1. Inwestor lokuje środki w nieruchomości rolne o dużym potencjale wzrostu. Wszystkie grunty położone są w regionach atrakcyjnych turystycznie i inwestycyjnie: morze, góry, miasta, jeziora.
 2. Powierzchnia każdej działki to
  od 500 m2 do 4000 m2.
 3. Średnia cena gruntu to 29 – 560 zł za metr kwadratowy w zależności od konkretnej lokalizacji.
 4. Zakup
 • Faza 1
 • Pierwsza wpłata 6000 zł.
 • Inwestor podpisuje umowę przedwstępną. Ma zagwarantowaną działkę dla siebie. Do momentu spłaty 50% może wymienić działkę na dowolnie inną z oferty Saveinvest.
 • Faza 2
 • Miesięczne wpłaty już od 500 zł.
 • Inwestor spłaca miesięczne raty bez odsetek do momentu spłaty całego kapitału (przy średniej wartości działki 50 000 zł trwa to około 7 lat). Inwestor staje się właścicielem już po wpłacie 50% ceny działki (może spłacić całość w każdej chwili).

Najważniejsze cechy rozwiązania:

 1. Pierwsza wpłata 6000 zł
 2. Miesięczne wpłaty już od 500 zł. Bez prowizji, bez banków, bez kredytu.
 3. Bezpieczeństwo. Każda zainwestowana złotówka ma pokrycie w nieruchomości gruntowej.
 4. Zysk. Nieruchomości rolne w ciągu ostatnich 17 lat zyskały na wartości 846%
 5. Możliwość darmowej zmiany działki na dowolną, inną wolną działkę z oferty firmy.*
 6. Dodatkowy zysk dzięki dźwigni finansowej - od pierwszej wpłaty na Klienta pracuje grunt o znacznie wyższej wartości.
 7. Możliwość odsprzedania gruntu w dowolnym momencie inwestycji.
 8. Elastyczna możliwość zawieszania płatności rat na okresy 3 miesięczne**.
 9. Możliwość jednorazowego zawieszenia płatności rat na okres 6 miesięcy**.
 10. Możliwość korzystania z działki już od pierwszej wpłaty.
 11. Płatność w nieoprocentowanych ratach za podłączenie prądu, wody lub przekształcenie działki.***
 1. Zamiana możliwa przez 12 miesięcy od podpisania umowy przedwstępnej. Pierwsza zamiana działki jest zupełnie darmowa, koszt kolejnej zamiany to 2000 zł. Cena nowej działki nie może być niższa niż 90% ceny dotychczasowej działki.
 2. Z zawieszenia rat na okres 3 miesięcy Klient może skorzystać po terminowej zapłacie co najmniej kolejnych 12 rat. Pierwsze zawieszenie rat na okres 3 miesięcy jest darmowe. Kolejne zawieszenie rat na 3 lub 6 miesięcy kosztuje nie więcej niż wysokość odpowiednio jednej lub dwóch rat.
 3. Za dokonanie zmiany przeznaczenia na działkę budowlaną w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego lub planie zagospodarowania przestrzennego właściwej gminy.

Korzyści z dźwigni finansowej

Symulacja inwestycji w działki rolne z uwzględnieniem różnych źródeł finansowania.

Inwestor gotówkowy

Cena zapłacona: 100 000 zł

Wymagana jednorazowa wpłata 100% inwestycji Mniejsza zyskowność inwestycji

Inwestor biorący kredyt w banku

Cena zapłacona: 160 000 zł

Kalkulacja kredytu: 100 000 zł
Okres kredytowania: 14,67 roku (176 miesięcy)
Oprocentowanie: 10%, prowizja: 0%
Rata: 1085 zł / miesiąc
Spłacony kapitał: 30 464, 59 zł (po 7 latach)
Koszt odsetek: 60 693,05 zł (po 7 latach)

Inwestor Grunt To Zysk

Cena zapłacona: 54 000 zł
Po 7 latach. Przy wpłacie 12 000 zł
i wpłatach 500 zł miesięcznie.

Niższa cena zakupu nieruchomości
Korzystanie z działki od pierwszej wpłaty
Czerpanie zysku od 100% wartości nieruchomości
Brak obciążenia zdolności kredytowej
Brak formalności kredytowych
Najwyższa zyskowność inwestycji

Zysk: 14,29% (średnio rocznie)
Zysk: 3,57% (średnio rocznie)
Zysk: 26,46% (średnio rocznie)
Sprzedaż za 200 000 zł. Cena nieruchomości po 7 latach.
Efektywność inwestycyjna

Inwestor dokonał pierwszej wpłaty 12 000 zł, a następnie wpłaca 500 zł miesięcznie. Od pierwszej wpłaty dysponuje nieruchomością wartą 100 000 zł i czerpie zyski z całej nieruchomości. Po 7 latach wpłacona kwota wynosi 54 000 zł, natomiast wartośc działki wzrosła o ponad 100 000 zł (prognoza: 10,5% rocznie) i wynosi 201 157 zł. Odsprzedając grunt po 7 latach inwestor zarabia 101 157 zł przy kwocie inwestycji 54 000 zł. Na koniec inwestycji wartość działki jest ponad 4 krotnie wyższa niż zainwestowana kwota 100 000 zł.

Dźwignia finansowa jest instrumentem pozwalającym na generowanie zysku przy zmniejszonym wkładzie własnym, najczęściej stosuje się dźwignię, korzystając z kredytu. Grunt To Zysk daje taką możliwość bez zaciągania kredytu. Dzięki temu, juz od pierwszej wpłaty, na Inwestorów pracuje grunt o znacznie wyższej wartości.


Grunt To Zysk: Zarabiaj Inwestując

To sprawdzona metoda pomnażania kapitału, polegająca na kupnie ziemi rolnej, profesjonalnym jej zarządzaniu i odsprzedaży z zyskiem jako atrakcyjnej działki budowlanej.

Klienci inwestują kapitał na zakup nieruchomości, a Saveinvest zajmuje się całym procesem inwestycyjnym w celu zwiększenia wartości i realizacji zysku. Kwota inwestycji zaczyna się już od 40 000 zł.

Nasze grunty

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń 888 800 800 lub wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych przez Saveinvest Sp. z o.o. (Administrator danych) w celu udzielenia mi dodatkowych informacji handlowych o działkach i innych nieruchomościach. Podanie danych jest dobrowolne i umożliwia uzyskanie informacji handlowej.
Wyrażam zgodę na przekazanie informacji handlowej na przesłany w niniejszym formularzu adres e-mail, zgodnie z art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną, oraz nr telefonu za pośrednictwem telekomunikacyjnego urządzenia końcowego, którego jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800).

Grunt To Zysk: Wealth Management

To rozwiązanie skierowane przede wszystkim do zamożnych inwestorów.

Oferowane przy tej opcji inwestycyjnej indywidualne doradztwo biznesowe w zakresie wykorzystania potencjału dużych areałów ziemskich pozwala skrócić czas inwestycji lub osiągnąć ponadprzeciętną stopę zwrotu. Wszechstronna wiedza oraz znajomość rynku, jaką posiadają doradcy Saveinvest, umożliwiają realizację strategii biznesowej zapewniającej najwyższy komfort i jeszcze lepszą perspektywę inwestycyjną przy obrocie dużym kapitałem. Saveinvest wie, jak ważne jest podejmowanie wspólnych decyzji, słuchanie Klientów, dlatego podstawą każdej usługi jest dialog oparty na rzetelnym zbadaniu potrzeb inwestorów. Aby poznać szczegóły skontaktuj się z doradcą.

Zainwestuj

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń 888 800 800 lub wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych przez Saveinvest Sp. z o.o. (Administrator danych) w celu udzielenia mi dodatkowych informacji handlowych o działkach i innych nieruchomościach. Podanie danych jest dobrowolne i umożliwia uzyskanie informacji handlowej.
Wyrażam zgodę na przekazanie informacji handlowej na przesłany w niniejszym formularzu adres e-mail, zgodnie z art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną, oraz nr telefonu za pośrednictwem telekomunikacyjnego urządzenia końcowego, którego jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800).

Kontakt

Dowiedz się więcej

+48 888 800 800

Skontaktujemy sie z Tobą w ciągu 48h

Po zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym zawierającym zasady i cele przetwarzania danych przez Saveinvest sp. z o.o. Informacja o administratorze
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Saveinvest sp. z o.o. (KRS: 0000427274) w zakresie niezbędnym do oferowania nieruchomości.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Saveinvest sp. z o.o (KRS: 0000427274) za pomocą środków komunikacji elektronicznej ofert handlowych dotyczących nieruchomości, w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon), w rozumieniu z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, przez Saveinvest sp. z o.o. (KRS: 0000427274) w zakresie niezbędnym do oferowania nieruchomości.
 • Z nami inwestujesz pasywnie - to grunt pracuje 
  dla Ciebie bez względu co robisz i gdzie odpoczywasz.
 • Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu doradzimy Ci najkorzystniejszą strategię przynoszącą realny zysk.
 • Stajesz się pełnoprawnym właścicielem zakupionych gruntów od samego początku procesu inwestycyjnego.

Kontakt

Dowiedz się więcej

+48 888 800 800

Skontaktujemy sie z Tobą w ciągu 48h

Po zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym zawierającym zasady i cele przetwarzania danych przez Saveinvest sp. z o.o. Informacja o administratorze
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Saveinvest sp. z o.o. (KRS: 0000427274) w zakresie niezbędnym do oferowania nieruchomości.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Saveinvest sp. z o.o (KRS: 0000427274) za pomocą środków komunikacji elektronicznej ofert handlowych dotyczących nieruchomości, w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon), w rozumieniu z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, przez Saveinvest sp. z o.o. (KRS: 0000427274) w zakresie niezbędnym do oferowania nieruchomości.