PROJEKTY INWESTYCYJNE W GÓRACH I NAD MORZEM
600 DZIAŁEK W OFERCIE
WYSOKA KULTURA ORGANIZACYJNA

Młodszy Specjalista ds. Pozyskiwania Gruntów

Jeśli lubisz pracować w terenie, przeczesywać internet w poszukiwaniu okazji, doskonale negocjujesz i działki to twoja pasja… a do tego jesteś wytrwały w poszukiwaniach - to stanowisko jest dla Ciebie.

SAVEINVEST - Jesteśmy z gruntu dobrzy
Saveinvest działa na rynku inwestycji gruntowych od 15 lat. Inwestuje kapitał w duże areały ziemi i oferuje Klientom mniejsze działki rolne pod lokatę kapitału i inwestycję oraz działki budowlane pod zabudowę: www.saveinvest.pl

Obecnie do pracy poszukujemy:

Miejsce pracy: Kraków

Twoje obowiązki:

  1. Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych terenów.
  2. Prowadzenie rozmów i negocjacji.
  3. Analiza stanu faktycznego i prawnego.
  4. Szacowanie potencjału inwestycyjnego.

Wymagania:

  1. Umiejętności negocjacji i analitycznego myślenia.
  2. Dyspozycyjność i mobilność (6-8 wyjazdów po 10-16 dni poza Kraków w roku).
  3. Łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi.
  4. Minimum doświadczenia lub wiedza z branży nieruchomości gruntowych
  5. Mile widziane wykształcenie związane z: gosp. przestrzenną, gosp. nieruchomościami, geodezją lub pokrewne (absolwenci lub obecni studenci ostatniego roku).
  6. Dobra znajomość Ms Office, w szczególności Excel’a.
  7. Prawo jazdy kat. B.

Co zyskujesz pracując z nami?

  1. Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę po okresie próbnym.
  2. Wynagrodzenie w formie podstawy plus prowizje.
  3. Program mający na celu zabezpieczenie emerytalne w postaci nieruchomości gruntowych (min. 2 lata pracy).
  4. Szkolenia wewnętrzne oraz budżet na szkolenia zewnętrzne.
  5. Pracę w dobrze wyposażonym biurze w centrum Krakowa (przy Kinie Kijów) z godzinną przerwą na lunch.
  6. Pracę w przyjaznym i rozwijającym się zespole specjalistów.
  7. Wysokiej jakości narzędzia pracy.
  8. Kawę w nieograniczonych ilościach... ;)

WYŚLIJ nam swoje CV wraz z LISTEM MOTYWACYJNYM dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy zatrudnić na adres: praca@saveinvest.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

UWAGA!
Będziemy kontaktować się od 15 sierpnia 2017 roku TYLKO z wybranymi osobami.

Dział Rekrutacji Saveinvest